1 199 ₴
Викрутка акумуляторна з 4 різними насадками INTERTOOL WT-0300 — це універсальний акумуляторний інструмент. Універсальність забезпечується чотирма змінними насадками. Вони забезпечують можливість викручувати та закручувати шурупи як прямо, так і під кутом у важкодоступних місцях. Також є можливість робити розрізи в дереві, пластику. Викрутка досить потужна у своєму класі, її крутний момент становить 5 Нм. Також є реверс і led-подсветка. Постачається інструмент у зручному кейсі з базовим набором біт. В акум. викрутці є можливість як звичайні біти, так і біти під патрон HEX 1/4".
Купити універсальну викрутку INTERTOOL WT-0300 можна в нашому магазині з доставкою по всій Україні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0300
| Напруга живлення | 4 В |
|---|---|
| Швидкість обертання | 200 об/хв |
| Крутний момент | 5 Нм |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Ємність акумулятора | 1,5 Ач |
| Патрон | HEX 1/4" |
| Гарантія | 3 роки |
| Особливості | led-підсвітка, реверс, кейс + насадки |
| Вага | 1,960 кг |
| Об'єм | 0,006471 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.96 кг |
| Виробник | Intertool |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 4 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 5 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 4.8 |
| Крутний момент | 4 Нм |
| Комплектація | біти 9 од.; насадка з магнітним утримувачем; 1 двостороння біта РН і Slot; зарядний пристрій; інструкція по експлуатації |
| Гарантія | 12 міс. |
| Швидкість обертання | 200 об/хв |
| Наявність реверсу | так |
| Час заряду акумулятора | 3 год |