2 699 ₴
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL WT-0328
| Крутний момент | 35 Нм |
|---|---|
| Наявність реверсу | да |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Регулятор моменту | 21+1 |
| LED-підсвітка | да |
| Особливості | гак-зачіп на пояс |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; дерево: 30 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Швидкість обертання | 0-400/0-1500 об/хв |
| Напруга | 18 В |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Ємність акумулятора | 1.5 Ач |
| Вага | 3,200 кг |
| Об'єм | 0,010547 куб.м |
ОПИС
Акумуляторний шурупокрут INTERTOOL WT-0328 призначений для швидкого й ефективного закручування та відкручування шурупів, гвинтів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів та ін., з крутним моментом до 35 Нм. Підходить також для свердління отворів у сталі та деревині, свердлах із хвостовиками від 0,8 до 10 мм. Чудовий помічник як для професіоналів, так і для домашніх майстрів.
Особливості:
Головна особливість цього акумуляторного шурупокрута — висока якість комплектуючих і складання, завдяки чому в рази збільшений термін експлуатації інструмента. Шурупокрут має надійну Li-Ion 18 В батарею, ємністю 1.5 А·год, без ефекту пам'яті, водночас акумулятор заряджається лише за 1 годину! Свердлить отвори максимальним діаметром: у деревині — 30 мм, у сталі — 10 мм, має двошвидкісний редуктор (0-400/0-1500 об/хв) і систему плавного регулювання обертів. Регулювання крутного моменту дає змогу змінити силу затягування кріплення, що важливо під час роботи з різними за твердістю матеріалами, також для запобігання сточуванню шліців, зриву різі та зносу змінних насадок. Усього 21 позицій плюс режим свердління.
Наявність реверсу дасть змогу легко викручувати кріплення й свердла, біти, насадки, що застрягли в матеріалі. Кнопка реверсу розташована над кнопкою вмикання, що дуже зручно та не заважає роботі, водночас реверс легко ввімкнути. Завдяки встановленому швидкозатискному патрону оснастка змінюється без допомоги сторонніх інструментів, зручно під час роботи на висоті або з обмеженим доступом до інструментів. Ручка шурупокрута з гумовими накладками, зручно лежить у руці та не ковзає під час тривалих робіт.
Комплектація:
Шурупокрут
Акумулятор 2 шт.
Зарядний пристрій
Інструкція
Гарантійний талон
| Живлення | |
|---|---|
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Основні | |
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 18 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| LED-підсвічування | так |
| Особливості | гак-зацеп на пояс |
| Крутний момент | 35 Нм |
| Регулятор моменту | 21+1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; дерево: 30 мм |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Наявність реверсу | так |