10 089 ₴
Бензиновий генератор FIRMAN SPG 3000 стане стабільним джерелом електроенергії для дачі, заміського будинку, гаража або будівельного об'єкта. Призначений, як для основного, так і резервного джерела живлення. Чотиритактний одноциліндровий двигун від SUMEC MACHINERY & ELECTRIC CO., LTD настільки економний у витраті палива, що паливного бака вистачить на 12 годин автономної роботи, а ручний стартер швидко зреагує на ваші дії та не підведе за будь-яких умов. Міцна конструкція з використанням жорсткої рами зведе до мінімуму ризик механічних пошкоджень, а хороший захист вбереже його від неприємних поломок за умови низького рівня масла. До того ж FIRMAN SPG 3000 має якісне виконання і розрахований на тривалий термін експлуатації, тож, обираючи цю модель, Ви можете не сумніватися в її безперебійній і довгій роботі.
Характеристика:
Рекомендуємо для використання бензин марки АІ-92 (не етилований)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Firman |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.6 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 59 мм |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Вага | 39 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Наявність вольтметра | Так |