



1 799 ₴
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL WT-0530
| Гарантія | 12 мес. |
|---|---|
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Розмір шліфувальної стрічки | 76х533 мм |
| Швидкість руху стрічки | 120-380 м/хв |
| Вага | 4,325 кг |
| Об'єм | 0,012285 куб.м |
ОПИС
Стрічкова шліфувальна машина INTERTOOL WT-0530 призначена для шліфування широких поверхонь (як плоских, так і нерівних), а також зняття шарів різних матеріалів. Напівпрофесійна модель WT-0530 дає змогу працювати з металами, каменем, деревом, пластмасою, різними будівельними матеріалами. З її допомогою можна готувати скоси та крайки всіляких заготівок.
Висока продуктивність — одна з ключових переваг шліфувальної машини INTERTOOL WT-0530. Її потужність становить 1010 Вт і забезпечує швидкість руху стрічки від 120 до 380 метрів за хвилину. Можливість регулювання швидкості руху — ще одна важлива перевага цієї моделі. Користувач зможе виставити найвідповіднішу швидкість для оброблення тієї чи іншої поверхні. Розмір шліфувальної стрічки становить 76х533 мм.
У цій стрічковій шліфмашині центр ваги розташований вельми низько, тому в процесі роботи не потрібно докладати істотних зусиль. Простота та зручність у роботі вигідно вирізняють цю шліфувальну машину. Прогумована ручка шліфмашини WT-0530 запобігає ковзанню рук оператора.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Вага | 4.325 кг |
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |