Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Електротример KRAISSMANN ERT'1700 — це надійний помічник для наведення ладу в саду, городі, у присадибних ділянках. Коса має потужний двигун на 1.7 кВт, кількість обертів — 7000 об./хв. Ці показники в характеристикі дають змогу косити траву, бур'ян, очерет, чагарники. Для забезпечення максимальної ефективності на косу можна встановлювати як шпулю з волосінню, так і металевий ніж. Для зручності роботи ручки мають форму "велосипедного керма". Плечовий ремінь дасть змогу правильно розташувати вагу коси на плечі. Усередині штанги міститься сталевий вал (вони з'єднують двигун і нижній редуктор) — вони мають більший запас міцності, порівнюючи з простими валами.
Купити електротример KRAISSMANN ERT'1700 Ви можете в нашому магазині Будиночок Vorskla з доставкою всією Україною.
Основні характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1700 Вт
Кількість обертів: 7000 об./хв
Діаметр різання: 230/380 мм
Різальний елемент: котушка з волосінню або трилопатевий ніж
Суцільний вал
Вага: 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Тример |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |