Мережевий шурупокрут KRAISSMANN 400 EBS 10/2 призначений для закручування і викручування шурупів, свердління дерева і металу. Шурупокрут оснащений зручною кнопкою, яка регулює оберти від зусилля при натисканні. Спеціальний редуктор, з різними режимами затяжки(загальна кількість ступенів - 21), допоможе при закручуванні не зіпсувати матеріал в який вкручують шурупи. Максимальна кількість обертів становить 750 про/хв, а максимальна потужність - 400 Вт. Рукоятка шуруповерта - прогумована, для більш комфортної роботи. Важливим є можливість швидко і просто змінити вугільні щітки( не треба для цього розбирати весь шуруповерт, як в більшості інших моделях).
Купити мережевий шурупокрутKRAISSMANN 400 EBS 10 можна в нашому інтернет магазині з доставкою по всій Україні.
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 21 |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |