Циркулярна пила VILMAS 1200-CS-185L призначена для розпилювання пиломатеріалів з деревини та оснащена потужним і надійним мотором, здатним розвивати швидкість обертання до 5500 обертів за хвилину і забезпечує чистий розпил. Гнучке налаштування глибини і кута розпилу, а також наявність лазерного маркера дають змогу налаштувати інструмент під виконання будь-якого завдання. Завдяки антивібраційній рукоятці з гумовими вставками, збільшиться контроль пили і вона не вислизне з рук. VILMAS 1200-CS-185L передбачає використання диска діаметром 185 мм.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 62 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування шпинделя | Так |