Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Фрезерна машина VILMAS 1600-ER-6/12 — застосовується в роботах для дерева. Вибрати паз, прорізати шліци, зробити велике затвердіння, знімати фаску та для виконання інших завдань фрезер VILMAS 1600-ER-6/12 підійде ідеально. Для виконання робіт із різними фрезами фрезами фрезер постачається з трьома цангами на 6 мм, 8 мм і 12 мм. Потужність інструмента становить 1600 ватів. Кількість обертів можна регулювати з 5000 до 30000 обертів за хвилину. Максимальна глибина фрезерування становить 50 мм. Фрезер постачається в картонному пакованні.
Купити фрезер VILMAS 1600-ER-6/12 недорого Ви можете замовленням його в нашому інтернет-магазині.
Характеристика:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1600 Вт
Кількість обертів: 5000-30000 об/хв
Діаметр фрези: 6,8,12 мм
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Розмір цанги | 12 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |