788 ₴
Шурупокрут акумуляторний VORSKLA ПМЗ 12/2 LI — це інструмент для закручування шурупів. Регулювання обертів відбувається за допомогою натискання на кнопку, чим сильніше натискаєте, тим швидше крутиться патрон. За допомогою спеціального перемикача здійснюється обертання патрона вліво, вправо. Максимальні оберти становлять 1400 обертів на хвилину. Редуктор має 15 ступенів затягування. Плюс до цього є режим свердління. Свердлити можна дерево, метал, кераміку та інші матеріали.
Шурупокрут акумуляторний VORSKLA ПМЗ 12/2 LI Ви можете купити у нашому інтернет-магазині з гарантією 12 місяців.
Комплектація:
Характеристика:
Напруга батареї: 12 В
Ємність батареї: 1500 мА·год
Кількість обертів:
1 режим: 0-350 об/хв
2 режим: 0-1400 об/хв
Діаметр патрона: 10 мм
Тип акумулятора літій-іонний
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 15 |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |