Шуруповерт сетевой Vorskla ПМЗ 0.9-10Н — це інструмент для закручування шурупів. Потужність шурупокрута становить 900 ватів. Регулювання обертів відбувається за допомогою натискання на кнопку, чим сильніше натискаєте, тим швидше крутиться патрон. За допомогою спеціального перемикача здійснюється обертання патрона вліво, вправо. Максимальні оберти становлять 750 обертів на хвилину. Редуктор має 17 ступенів затягування. Плюс до цього є режим свердління. Свердлити можна дерево, метал, кераміку та інші матеріали.
Шурупокрут мережевий Vorskla ПМЗ 0.9-10Н Ви можете купити у нашому інтернет-магазині з гарантією 12 місяців.
Комплектація:
Характеристика:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 900 Вт
Кількість обертів: 0-750 об/хв
Діаметр патрона: 10 мм
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Vorskla |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |