Спасибо за оставленный отзыв.
Пан Михайло зв'язався зі мною наступного дня, бо замовлення я зробив пізно ввечері в суботу. Уточнив деталі зробленого мною замовлення, прийняв додаткове замовлення на щітки і в понеділок відправив товар. 30.12.2020 я вже отримав товар у відділенні "Нової пошти" і розрахувався за нього. Враження від співпраці з магазином найкраще.
Дякую за ваш відгук. І велике спасибі за високу оцінку нашої роботи.
Быстро связались, уточнили характеристики товара, отправили в день заказа.
спасибо большое все очень понравилось
Спасибо за оставленный отзыв. Всегда рады стараться для Вас.
Швидко, якісно і доступно
Спасибо за Ваш отзыв. Всегда рады стараться для Вас!
товар соответствует описанию.
Спасибо за оставленный отзыв!
Отлічно