



1 665 ₴
Електролобзик VILMAS 650-JS-65 - високоякісний інструмент, який використовується для прямого і фігурного різу листових заготовок з дерева, сталі, кольорових металів, пластику та інших матеріалів. Його використовують у виробництві меблів, на будівельних об'єктах, а також для розв'язання різних завдань у побутових умовах.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vilmas |
| Країна виробник | Латвія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2600 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 15 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Прогумована рукоятка | Так |