ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL HT-0073
| Твердість за шкалою Роквелла | 89 HRC |
|---|---|
| Кількість у наборі | 18 ед. |
| Діаметр фрези | 6,35-38,1 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Комплектація | фрези, дерев'яний кейс, шестигранний ключ для заміни підшипників |
| Вага | 1,200 кг |
| Об'єм | 0,003294 куб.м |
ОПИС
Фрези являють собою інструмент з одним або декількома різальними лезами. Фрези призначені для фрезерування, вибірки пазів різної форми, виконання шпонічного пазу та ін. Фрезерування — це процес механічної обробки матеріалу фрезою, яка обертається навколо своєї осі з великою швидкістю та має або напаяні (механічно встановлені), або виготовлені з цілісного матеріалу ножі.
У наборі HT-0073 представлені кілька різновидів фрез, які часто бувають необхідні в побуті. Багато фрезів, так чи інакше, призначені переважно для виробництва меблів, віконних рам, паркету тощо. Такими фрезами в домашніх умовах ми не користуватимуться самостійно. А ось, врізати замок у дерев'яні двері, зробити своїми руками табурет, полицю для книг можна виконувати й у домашніх умовах завдяки досить простій формі фрез.
Твердість наших фрез за шкалою Роквелла оцінюється в 89 HRC. Це забезпечує високу міцність і збільшує термін експлуатації. Маючи такий інструмент, як набір фрез INTERTOOL HT-0073, можна виконувати безліч поставлених завдань з оброблення деревини. Всі фрези укомплектовані в спеціальний дерев'яний кейс, який зручний як для зберігання, так і для транспортування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Фреза |
| Стан | Новий |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Наличие подшипника | Так |