810 ₴
Шурупокрут мережевий VILMAS 280 DD 10/2 призначений для закручування та викручування шурупів. Також є режим свердління, можна свердлити метал, дерево, пластик та інші матеріали. Шурупокрут має стильний дизайн зі зручною прогумованою ручкою. Регулювання обертів відбувається за допомогою натискання на кнопку, чим сильніше тиснеш тим вищими обертами. Робоча оснастка затискається в металевий патрон максимальним діаметром 10 мм. Для роботи в темних місцях робоча зона освітлюється підсвіткою.Також можна зазначити факт легкої заміни вугільних щіток. Для цього викручуються корки назовні.
Характеристика:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 280 Вт
Кількість обертів: 0 - 350/0-1100 об/хв
Діаметр патрона: 10 мм
Купити шурупокрут мережевий VILMAS 280 DD 10/2 можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні.
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Країна виробник | Латвія |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | VILMAS |