Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Пряма шліфувальна машина KRAISSMANN 600GSF6
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 600 Вт
Кількість обертів, хв: 12000-27000
Максимальний діаметр цанги: 6 мм
Купити пряму шліфувальну машину KRAISSMANN 600GSF6 можна в нашому інтернет магазині з доставкою по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Максимальна кількість обертів | 27000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |