2 655 ₴
Стіношліфувальна машина KRAISSMANN 750 TBS 180 призначена для шліфування стін. Зручна основна ручка разом із додатковою ручкою дає змогу нормально працювати інструментом. Діаметр шліфувального диска становить 180 мм.
У комплекті йдуть 40 наждачних кругів різних типів зернистості.

Для роботи інструмента не потрібен пилосос, до комплекту входить великий мішок для пилу, який зручно одягається через плече.

Шліфувальна машина обладнана системами плавний пуск та електронним контролем обертів під навантаженням.
Купити стіношліфувальну машину KRAISSMANN 750 TBS 18 можна в нашому магазині з доставкою по всій Україні.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 750 Вт
Число обертів: 1500-2700 хв-1
Діаметр шліфувального кола: 180 мм
ОСОБЕННОСТИ:
Плавний пуск
Електронний контроль обертів під навантаженням
Спеціальний мішок для пилу
40 наждачних кругів
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Максимальна кількість обертів | 2700 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |