3 186 ₴
Кутова шліфувальна машина KRAISSMANN 2700 KWS 230 відноситься до класу професійних інструментів і легко впорається з будь-яким поставленим завданням. Застосовується у відрізних, зачистних та шліфувальних роботах. Болгарка обладнана надійним і якісним якорем з мідною обмоткою і має лакове покриття, що захищає двигун від пилу. KRAISSMANN 2700 KWS 230 має металеві підшипники та спеціальну гумову втулку, що дозволяє мінімізувати вібрацію. Додаткова трипозиційна рукоять дозволяє працювати під будь-яким зручним кутом.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |