990 ₴
Мережевий шурупокрут KRAISSMANN 400 EBS 10/2 призначений для закручування та викручування шурупів, свердління дерева та металу. Шурупокрут обладнаний зручною кнопкою, яка регулює оберти від зусилля під час натискання. Спеціальний редуктор, з різними режимами затягування, допоможе під час закручування не зіпсувати матеріал, у який вкручують шурупи. Також для різних режимів робіт є перемикач швидкостей. На 1-й швидкості максимальна кількість обертів становить 750 об/хв, а на 2-му швидкісному режимі — 1100 об/хв. Ручка шурупокрута — прогумована, для комфортнішої роботи. Важливою є можливість швидко та просто поміняти вугільні щітки (не треба для цього розбирати весь шурупокрут, як у більшості інших моделях).
Купити мережевий шурупокрут KRAISSMANN 400 EBS 10/2 можна в нашому интернет магазине з доставкою по всій Україні.
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 400 Вт |