Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Свердлильний верстат Nordex DP 1800/16 - це стаціонарний інструмент, призначений для виконання свердлильних, доводочних, зачисних робіт у металах, деревині та пластику. Передбачені вимірювальні лінійки і градуювальні лімби для точних установок глибини і кутів обробки заготовок.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordex |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1800 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Довжина | 400 см |
| Ширина | 200 см |
| Висота | 600 см |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Виліт шпинделя | 50 мм |