



3 292 ₴
Кутова шліфмашина KRAISSMANN 2600 KWS 230 - інструмент напівпрофесійного класу і оснащена функцією плавного пуску. Конструкція основної антивібраційної рукоятки, спільно з системою блокування від випадкового ввімкнення, забезпечують достатній рівень безпеки під час експлуатації.
Болгарка KRAISSMANN 2600 KWS 230 призначена для роботи з відрізним кругом 230 мм, ефективно і точно виконує різання металевих заготовок і конструкцій, шліфування, полірування матеріалів з каменю, дерева, металу, і кераміки. Якір двигуна болгарки KRAISSMANN 2600 KWS 230 має мідну обмотку, що значно підвищує надійність ушм. Так само варто відзначити ефективну систему охолодження, що не дає змоги інструменту перегріватися навіть за високої.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |