1 980 ₴
Пила ланцюгова електрична GOOD LUCK SUPER ECS 2000/405 - чудовий вибір для облаштування та облагородження вашої ділянки.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Кількість обертів | 840 об/хв |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |