
2 177 ₴
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1500 Вт
Кількість насадок: 6
Для труб діаметром: 20, 25, 32, 40, 50, 63 мм
Електронний дисплей
Комплектація
Металевий кейс
Інструкція
Насадки: 20 мм, 25 мм, 32 мм, 40 мм, 50 мм, 63 мм (все з тефлоновим покриттям)
Шестигранник, два болти для насадок, викрутка
Підставка для паяльника
Рулетка
Рівень
Ножиці для обрізання пластикових труб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Транспортний ящик для зварювальної машини та комплектуючих | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 V |
| Індикатор живлення | Так |