Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Тример електричний VORSKLA ПМЗ 1700 предназначен для таких різновидів робіт: Догляд за газоном, для заготівлі сіна, скошування бур'янів і очерету. Відмітними рисами тримера (коси) є зручні ручки (як на бензотримерах) і сталеві вали, що містяться всередині штанги, що передають крутний момент від двигуна на різальний елемент. Цікавою особливістюримера електричного VORSKLA ПМЗ 1700 є його конструкція: коса складається з двох частин, що істотно полегшує транспортування тримера.
Характеристики:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1700 Вт
Кількість обертів: 10000 об/хв
Діаметр різання: 420 мм
Комплектація:
Тример
1 нейлонова шпуля з волосінню,
3х пелюстковий ніж,
Інструкція
Набір інструментів для збирання,
Плечовий ремінь.
Особливості:
Тример складається на дві частини
Зручна ручка
Сталеві вали (всередині штанги)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Тример |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |