

405 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ротор (якір) для дриля KRAISSMANN SBM 1100-13
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип запчастини | Якір |
| Призначення інструменту | Дриль |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 34 мм |
| Довжина пакета | 41 мм |
| Діаметр колектора | 23 мм |
| Загальна довжина | 158 мм |
| Між підшипниками | 122 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 8 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 7 мм |
| Хвостовик (вліво) | 4 зубів |