

810 ₴
Якір призначений для торцювання (пили торцевої) KRAISSMANN 1800 GS 210
ХАРАКТЕРИСТИКА:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Призначення інструменту | Торцювальна пила |
| Тип запчастини | Якір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 42 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Діаметр колектора | 28 мм |
| Загальна довжина | 186 мм |
| Між підшипниками | 147 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 10 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 8 мм |
| Хвостовик (праворуч) | 6 зубів |