Дриль ударний Міасс ДЕУ 1400 - надійний напівпрофесійний інструмент як для домашнього користування так і для роботи. Дриль призначений для свердління отворів у пластику, дереві, бетоні, металі. Інструмент працює як у режимі свердління так і в режимі свердління з ударом.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Міас |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |