


1 080 ₴
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 410 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 27 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |