3 452 ₴
Газонокосарка Kraissmann 1600 ER 320 дозволяє утримувати газон акуратним та рівномірним. Її можна використовувати у місцях з дикою травою та нерівною поверхнею. Завдяки регулюванню висоти скошування, можна косити ділянку, де ростуть звичайні бур'яни.
Kraissmann 1600 ER 320 проста в експлуатації і зручна, оскільки вона переміщається на колесах, її не потрібно тримати в руках, як триммер.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 56 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 28 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |