5 947 ₴
Бензиновий культиватор Vorskla ПМЗ 4500 належить до побутового класу машин і призначений для культивації ґрунту на глибину до 15 см. Апарат стане для Вас надійним помічником під час обробітку ґрунту на присадибній ділянці, клумбі, в саду.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 17 кг |
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна глибина обробки | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Гарантійний термін | 12 |
| Стан | Нове |
| Потужність двигуна | 2.2 |
| Об'єм двигуна | 52 |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 1.2 |
| Система запуску | Механічний стартер |
| У комплекті обладнання | Культиватор |
| Максимальна ширина оброблення | 30 см |
| Кількість передач | 1 вперед |