

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Паяльник для пластикових труб VORSKLA ПМЗ 1,8/6 призначений для ручного зварювання поліпропіленових труб і фітингів способом розігріву елементів і з'єднання їх в одну систему. Застосовується цей паяльник під час монтажу сантехнічних систем: гарячого і холодного водопостачання, опалення.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Vorskla |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 63 мм |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення | 220 V |
| Індикатор живлення | Так |