


7 434 ₴
Пила торцювальна VORSKLA ПМЗ 2200-210/2 обладнана функціональною поворотною системою, за її допомогою можна зробити розпил заготовки в різних напрямках, виконати звичайні та подвійні похилі пропили.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 70 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 220 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |