Плиткоріз електричний VORSKLA ПМЗ 1200/180 оснащений електродвигуном асинхронного типу та призначений для вологого різання каменю та плитки різного типу. Для закріплення плитки передбачено фіксатор та металевий упор. Ø180 мм диск з алмазною насічкою дозволяє розпилювати матеріал завтовшки до 35 мм. Стіл виконаний з нержавіючої сталі та дозволяє регулювати кут нахилу диска від 0° до 45°.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1200 кВт |
| Кут різу | 45 град. |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |