Пила дискова Vorskla ПМЗ 1500С призначена для розпилювання дощок. Циркулярна пила вирізняється невеликою вагою і зручною ручкою. Це дає змогу працювати однією рукою. Двигун, потужністю 1500 Ватів дає змогу виконувати невеликі роботи вдома, у гаражі. Пила дискова Vorskla ПМЗ 1500С комплектується диском на 185 мм. Також конструктивно передбачено робити розрізи під нахилом. Підвівши підсумок, можна сказати, що пилка дискова Vorskla ПМЗ 1500С — це чудовий вибір для робіт у домі.
Купить пилу дискову Vorskla ПМЗ 1500С можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1500 Вт
Кількість обертів: 4500 об/хв
Діаметр пиляльного диска: 185 мм
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Vorskla |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Можливість стаціонарного кріплення | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |