
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ротор (якір) для Kraissmann 1300 BH 26
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 41 мм |
| Довжина пакета | 45 мм |
| Діаметр колектора | 27.5 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Між підшипниками | 119 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 12 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 8 мм |
| Хвостовик (праворуч) | 6 зубів |