

563 ₴
Ротор (якір) VORSKLA ПМЗ 1450-32 (ПМЗ 1250-32)
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 46 мм |
| Довжина пакета | 48 мм |
| Діаметр колектора | 28 мм |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Між підшипниками | 119 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 12 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 8 мм |
| Хвостовик (праворуч) | 5 зубів |