Ротор (якір) на електричний фрезер VORSKLA ПМЗ 1500
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 44 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Діаметр колектора | 29 мм |
| Загальна довжина | 182 мм |
| Між підшипниками | 143 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 17 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 8 мм |
| Хвостовик (різьба) | 15 мм |