Ротор (якір) на фрезер-тример KRAISSMANN 910 OFT 6-8 wb
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 31.5 мм |
| Довжина пакета | 50 мм |
| Діаметр колектора | 22 мм |
| Загальна довжина | 180 мм |
| Між підшипниками | 122 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 17 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 7 мм |
| Хвостовик (різьба) | 17 мм |