

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ротор (якір) на VILMAS 1800-ER-6/12
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 54 мм |
| Довжина пакета | 61 мм |
| Діаметр колектора | 37 мм |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Між підшипниками | 160 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 20 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 10 мм |
| Хвостовик (різьба) | 20 мм |