


450 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
Ротор (якір) для реноватора МИР 450
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Ротор |
| Вид приводу інструменту | Електричний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пакета | 31 мм |
| Довжина пакета | 55 мм |
| Діаметр колектора | 23 мм |
| Загальна довжина | 149 мм |
| Між підшипниками | 121 мм |
| Діаметр верхнього підшипника | 8 мм |
| Діаметр нижнього підшипника | 7 мм |
| Хвостова частина | 5 мм |