3 398 ₴
Акумуляторна кутова шліфмашина KRAISSMANN 1251 AWS 20UL належить до серії бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею 4000 мАг та універсальний зарядний пристрій.
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 7200 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 1251 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |