2 443 ₴
Акумуляторна шабельна міні-пила KRAISSMANN 151 AUS-BL 21/2 використовується для розпилювання невеликих дощок, обрізки деревних гілок, чагарнику, ефективно вирішує завдання в столярній роботі. Мала вага і компактні розміри забезпечують комфортну і акуратну роботу навіть у важкодоступних місцях.
Особливості:
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 60 год |