2 646 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |