



1 665 ₴
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Стан | Новий |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Ударний режим | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |