

37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL SD-0205
| Тип | набір свердел |
|---|---|
| Кількість у наборі | 5 ед. |
| Діаметр свердла | 4; 5; 6; 8; 10 мм |
| Довжина свердла | 75; 80; 90; 103; 117 мм |
| Вага | 0,110 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Стан | Новий |