


799 ₴
| Амплітуда коливань | 2 мм |
|---|---|
| Швидкість обертання | 5 000 - 12 000 об/хв |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 1,688 кг |
| Об'єм | 0,005218 куб.м |
|---|
ОПИС
Орбітальна (ексцентрикова) шліфмашина чудово підходить для опоряджувальних робіт і не тільки! Прекрасно шліфує будь-якої форми поверхні (зокрема увігнуті, округлі тощо).
Ідеально підійде для фінішного, тонкого зачищення.
Цією шліфмашинкою Ви можете шліфувати різні типи поверхонь завдяки регулятору швидкості (числа обертів). Зачищає поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та ін. Ролик регулятора розміщений зверху на корпусі, це дає змогу швидко перемикати оберти, не відриваючись від процесу шліфування й вибирати оптимальний режим.
Машинка з діаметром опорної платформи 125 мм, забезпечена пилозбірником, який полегшить Вашу роботу. Більше не потрібно прибирати залишки пилу після шліфування!
Шліфмашина займає мало місця — досить компактна. Ергономічний, сучасний дизайн і мала вага дають змогу зручно тримати її в руці та не втомлюватися під час тривалих робіт!
Особливості
Комплектація
Шліфмашина ексцентрикова
Мішок для збирання пилу
Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Вага | 1.7 кг |
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |