

1 215 ₴
Шурупокрут мережевий зі знімним патроном KRAISSMANN 420S EBS 10 — це потужний шурупокрут із додатковими можливостями. Потужність двигуна становить 420 Ватів і він може обертати патрон із максимальною швидкістю на 1600 обертів за хвилину. Але не завжди потрібна велика швидкість обертання. Для цього редуктор шурупокрута обладнаний перемикачем на два швидкісні режими роботи. В першому режимі максимальна швидкість 450 обертів за хвилину, у другому режимі — 1600 обертів за хвилину. Крім цього, швидкість регулюється від ступеня натискання на кнопку, чим сильніше натискання, тим сильніше обертання патрона. Зовні шурупокрут відрізняється від інших ергономічним дизайном, зручною прогумованою ручкою та чудовим балансом. Головна особливість шурупокрута — знімний патрон ( патрон DFR). У сам патрон можна затиснути потрібне свердло, а в шпиндель вставляється потрібна біта. Все це змінюється за лічені секунди. Для роботи в погано освітлених місцях допоможе вбудована підсвітка. Шурупокрут постачається в картонному пакованні.
Купити шурупокрут мережевий зі знімним патроном KRAISSMANN 420S EBS 10 можна в нашому магазині з доставкою по всій Україні.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Особливості:
| Живлення | |
|---|---|
| Споживана потужність | 420 Вт |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1600 об/хв |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |