



959 ₴
ЄХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL WT-0542
| Споживана потужність | 480 Вт |
|---|---|
| Число обертів холостого ходу | 4000-14000 об/хв |
| Діаметр платформи | 125 мм |
| Амплітуда коливань | 2.3 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 2,425 кг |
| Об'єм | 0,008640 куб.м |
ОПИС
Орбітальна (ексцентрикова) шліфмашина чудово підходить для опоряджувальних робіт і не тільки! Прекрасно шліфує будь-якої форми поверхні (зокрема увігнуті, округлі тощо). Ідеально підійде для фінішного, тонкого зачищення.
Цією шліфмашинкою Ви можете шліфувати різні типи поверхонь завдяки регулятору швидкості (числа обертів). Зачищає поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та ін. Додаткова ручка покращує захоплення й дає змогу контролювати кожен міліметр оброблення.
Машинка з діаметром опорної платформи 125 мм, забезпечена пилозбірником, який полегшить Вашу роботу. Більше не потрібно прибирати залишки пилу після шліфування!
Шліфмашина не займає багато місця, а зручний сучасний дизайн і мала вага дають змогу комфортно тримати її в руці та не втомлюватися під час тривалих робіт!
Особливості
Комплектація
Шліфмашина ексцентрикова
Мішок для збирання пилу
Інструкція
Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 480 Вт |
| Вага | 2.425 кг |
| Виробник | Intertool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Максимальна кількість обертів | 14000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |