


2 443 ₴
Автомийка KRAISSMANN 1200 HDR 90 оснащена пістолетом з подовжувачем для насадки, створеної для зручної та ефективної роботи, колесами і ручкою для зручного пересування, довгим шлангом високого тиску (8 м) і бічними тримачами форсунок і шланга.
Характеристика:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Максимальний тиск | 90 бар |
| Мінімальний тиск | 60 бар |
| Максимальна продуктивність | 330 л/год |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Колеса, Ручка для перенесення |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |