1 125 ₴
Орбітальна шліфувальна машина VILMAS 450-RS-125 — це інструмент для фінішного шліфування. Потужність інструмента становить 450 ватів, кількість вібрацій за хвилину становить 14000 обертів. Частоту вібрацій можна регулювати за допомогою застосунка зусилля тиску на кнопку. Основна ручка — зручна, прогумована. Для якісної роботи є додатковою ручкою. Для зменшення пилу можна під'єднати пилосос або мішок.
Купити орбітальну шліф-шліф VILMAS 450-RS-125 Ви можете в нашому інтернет-магазині Будиночок-Vorskla з доставкою по всій Україні.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 450 Вт
Частота вібрації: 7000-14000 хв
Макс. діаметр шліфувального кола: 125 мм
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Виробник | Vilmas |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна частота коливання платформи | 14000 кол/хв |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |