


675 ₴
Віброшліфувальна машина VILMAS 135-FS-11 — це інструмент для шліфування стін, дерев'яних виробів, металу. Невелика, легка, зручно лежить у руках, шліфмашиною можна шліфувати у важкодоступних місцях. Розмір робочої поверхні становить 90 мм на 187 мм. Споживана потужність 135 ватів. Шліфувальний папір фіксується за допомогою спеціальних затискачів. Для зменшення кількості пилу можна під'єднати будівельний пилосос.
Купити вібраційну шліфувальну машину(ВШМ) VILMAS 135-FS-11 Ви можете в нашому інтернет-магазині Будиночок-Vorskla з доставкою по всій Україні.
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 135 Вт
Частота вібрації: 11000 хв
Розміри робочої поверхні: 90х187 мм
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | вібраційна |
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 90 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 187 мм |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Максимальна частота коливання платформи | 11000 кол/хв |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |